| baby_4423 a întrebat:

Eu la scoala am o colega si toti o apuca de sani fund putulica de toate pe mine ma enerveaza la culme si ea sta mereu cu un coleg de care mie imi place si el o apuca de toate si se rade de mine ca, colegu meu de care imi place vrea sa ma sarute dar doar se rade de mine ea asa zice si stiu ca e adv dar pe mine cand imi pune mana la fund rade de mine. cum as putea sa ma razbun sau sa-i dau o lectie va rog ajutati-ma. am incercat si cu indiferenta da mai tare ma enerveaza funda dau mersi anticipat

:*:*big grin

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Tu trebuie sa fii un om pasnic si sa iti iubesti aproapele.

____

Da'i un cap in gura.

17 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Si... tu ti sa fi curva ca ea? Adica vorba lu raul viitorul ei de curva este o pedeapsa destul de buna de ce vrei sa fii si tu curva sau deja esti la cum gandesti oarethinking SAU doar faci misto pe aici ca esti prosta,hmmthinking
Daca i pe bune eu zic sa numa iti pese, de ce tiar pasa daca ala o **** pe aia si pe tine nu te ****?laughing Adica WTF asta e gandire de curva! anyway, gj la cules sfecle cu curul!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm.eu cred că viitorul ei de curvă e o pedeapsă destul de mare încât să te mai murdăreşti şi tu în aşa ceva. Ce treabă ai cu ea? Asta pare mai degrabă gelozie.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nu am inteles nimic laughing

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu cred ca esti prea buna la romana. Nu inteleg nimic din ce ai zis acolo. Vorbeste si tu ca intr-o comentare sau compunere pentru scola din puncrt de vedere literar ca sa priceapa si lumea ce scrii tu acolo. Eu practic n-am inteles nimic asa ca mai scrie o data dar, dupa citeste si tu sa vezi daca se intelege si formuleaza in propozitii mai mici. Vad ca pui ditamai frazele si le amesteci de nu se intelege nimic.
Fii mai atenta ca acum nu stiu cum sa te ajut ca nu pricep nimic.

| CrazyTeenager a răspuns:

Sa inteleg ca voi copii, sunteti niste perversi mici ce se ating in toate zonele intime in pauze si tu esti invidioasa pe o colega mai usuratica ca tine pe care o ating toti colegii tai obsedati, ai vrea si tu sa fii la fel de populara in fata clasei dar si a baiatului care iti place dar el te ia in ras.
Ar trebui sa incerci sa te preocupi de alte lucruri decat de copilariile astea, daca tipul ala te-ar place cu adevarat cum doresti tu, nu ar atinge toate panaramele pe cur.

| Sconcsiş a răspuns:

Dacă eşti proastă, eu ce să-ţi fac?

| baby_4423 explică:

Da colegei mele ii si place sa o pipaie toti si stalaughingsi cand ma atinge si pe mine cineva de fund gata incepe sa rada e proasta de felul ei parerea mea

| αηηα a răspuns:

Traducerea?

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai, fa cum fac eu... cand vine vorba de gluma, lungeste-o cu gluma!

| XXXMony a răspuns:

Pune-i si tu la ala mana pe fund si razi de elhappy
Si apropo putulica la fete?

| Freaky a răspuns:

Doamne ce clasa de perversi! Lasa'l naibii, eu nici nu l'as mai baga in seama daca i'ar face asa ceva unei colege, apoi mie! e strigator la cer laughing))

| Annaa a răspuns:

In primul rand... Data viitoare scrie si tu cu semne de punctuatie.Nu te supara, dar mi-a luat mult sa inteleg ce ai scris.
In al doilea rand.Incearca sa faci ceva in asa fel incat sa o faci de ras in fata clasei. Am fost si eu in situatia ta, pana cand am inceput sa ma dezvolt si eu la maxiimm, si dupa aia ii faceam in ciuda.laughing

| Nimic00 a răspuns:

Păi nu lăsa pe nimeni să te atingă, nu mai petrece timp cu colega care se lasă pipăită, nu aduce absolut nimic bun. Şi băiatul ăla e şi el un măgar, dacă tot face aşa. Pe ăia să-i laşi în plata Domnului, tu vezi-ţi de ale tale şi nu-i băga în seamă. Dacă ăla o să se ia de tine când stai cuminte dă-i şi tu un şut în [beep] şi spune-i să se ducă la altele să facă aşa, că tu nu-i permiţi.

| DeNySoOk a răspuns:

Deci in primul rand nu trebuie sa te razbuni...razbunarea nu ajuta la nimic, chiar nu are rost. Eu zic sa incerci cu indiferanta in continuare si nu il mai baga in seama, poate cand o sa fiti mai mari el o sa te placa si atunci tu nu o sa il mai placi. Deci stai linistita si nu-i arata acelui baiat ca il placi...ai putea sa vorbesti si cu invatatoarea/diriginta.

| maestrurelatii a răspuns:

Ala ii un prost. spune-i ca vrei sa mergi undeva cu el si trageicateva si apoi intreaba-l: M-ai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa, colega ta e shemale? Toti o apuca de... putulica?
Da, e o carpa pe care se sterg toti. Vrei sa ajungi la fel? Alegerea ta. Chiar vrei sa isi faca ai tai colegi scenarii si cu tine despre cum sa te penetreze si unde? Vrei asta? Lol, huh.
Si nu stiu cum iti poate place un asa baiat. Daca ar avea atata minte, nu s-ar lua dupa ceilalti sa o atinga pe fese (si nici pe tine, dupa cum spuneai). E un gest de mahala, obscen, vulgar, tralala.
Si iar ma intorc la prietena ta. Iar ea accepta sa fie asa. Manca-o-ar mama de viitoare traseista!
Si continua cu indiferenta, se va plictisi, crede-ma si va cauta pe altcineva sa tachineze. Bafta si sa ai putina minte.

| Marinutza_7496 a răspuns:

Ea va ajunge o curva daca crede ca ceea ce face e normal. nu mai ii baga in seama[nici pe ea nici p el]. mi se pare aiurea ceea ce face[sa ii puna mana peste tot]. asta inseama ca e un obsedat. nu merita nici macar sa il privesti, dar sa ii vorbesti si sa il placi:* numai ii da atentie:*