| Ddyyaa94 a întrebat:

Ce parere aveti de fata asta http://anutza-draguutza.hi5.com? E o colega de la scoala care are 14 ani si ma cam enerveaza ca imi tot zice ca ea are sani si eu n-am. Si baietii mai prostuti o plac, Da mie mi se pare cam uratica, nare fund, are burta, are picioare urate, multe alunite, etc. Ce parere aveti voi de ea?

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie mi se pare ca arata bine fata.
Faza cu alunitele nu sunt vina ei, asa s-a nascut, numai daca sunt alunite de soare, ar fi vina ei pentru ca a stat prea mult la plaja, dar sincer nu prea pare de 14 ani.

| amanda33 a răspuns:

Vine timpul pentru fiecare!
stii de ce are sani? pentru ca mananca carne de la animale crescute cu hormoni de crestere si vitamine. lasa sa aiba sani si la 20 de ani sa se lase si sa si faca fular rolling on the floor
e uratica si grasa si prost imbracata dar nu trebuie sa criticam pe nimeni ca nu asa am fost educati nu? o sa fie o curvistina mare, barbatii nu o plac, se lasa intimidati si manuiti de ea ca e infipta si cu tupeu nicidecum frumoasa.

Si eu am fost linistita si le-am lasat pe cele infipte in plata lor. Eu acum am devenit o doamna si cele infipte de atunci, u devenit... vai steaua lor. Fii tu insasti si nu dipera. Accepta-te asa cum esti si rabdare : va veni si timpul tau

| kiky278 a răspuns:

Acum sincer fata e frumoasa... tu intrebi practic din invidie! Crede-ma si eu am patit asa! E frumusica dar asta nu inseamna ca e mai frumoasa ca tine! Tu esti frumoasa in felul tau! Si daca are sani care e faza? Adica acumd aca are sani peste cativa ani nu o sa ii mai vezi decat daca te uiti in jos. oricum nu iti face griji ca nu iti este amenintare...

| Dreamin a răspuns:

Lasa lumea sa vorbeasca :* tarfele is tarfe.nu pori sa le schimbiwinking

| anaisu a răspuns:

Mie una mi se pare draguta si nu ar trebui sa fii invidioasa toti la timpul lor

| SpEEdz0r a răspuns:

Intrebi asta din invidie straight face Oricum nu ca as tine cu tine... E grasuta, c`am uratica... Dar in schimb are sani si picioruse laughing

| AnCkA_8987 a răspuns:

Nu e urata dar nici extraordinar de frumoasatongue
si ce daca nu ai sani
inteligenta conteaza ce o sa faq ca frumusetzea cand o sa creasca o sa stea pe centura si o sa faq ca manalaughing
tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urata, o avea ea sani dar creier in capu ala cred ca n-are de locwinking

| Anonima_2156 a răspuns:

Nu lua in seama vorbele eitongue O sa-ti cresca si tie nu-ti fa griji, poate nu la fel de mult ca ai ei, dar o sa creasca.Important e sa te simti tu bine in pielea ta. Tipa e la varsta la care se crede cea mai buna si se simte extrem de importanta nu mai la gandul ca o baga in seama baietii. E la varsta la care se intampla astfel de chestii.Nu fi invidoasa, iti spun asta ca asa reiese din spusele tale, considera ca tu esti si mai si ca ea tongue Fata nu e urata, dar nici superba, are unele defecte ca noi toti alti, dar e destul de ok. Predomina fitele in capul ei.Parerea mea. Ai grija de tine:* Si nu te mai hrani cu rautati big grin