| Raeste a întrebat:

Spune-mi ce ai facut azi la scoala...
Cea mai funny intamplare primeste funda.
Exemplutonguerietenul meu ia tras pantaloni jos unui coleg

Răspuns Câştigător
| UzzY475 a răspuns:

Poi... s-a int asa : In pauza am bagat un baiat la zapada si s-a dus la dmn diriginta si i-a zis ca a mancat zapada galbena laughing Si i-a plkt

| musculo a răspuns (pentru UzzY475):

Eu am facut zapa aia galbena

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă-ți și tu jos pantalonii.

| GroparuVesel a răspuns:

Astazi la scoala am invatat despre gropile Schuman la ora de geometrie a groparilor.Este destinata serpilor si arata exact ca un penis.

| daηă a răspuns:

Azi nu prea s-a întâmplat nimic amuzant...

| Xtadelo a răspuns:

Colegul meu si a pus pantalonii in cuier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am înţeles niciodată ce este aşa de amuzant în a da jos pantalonii cuiva jos. La urma urmei, pe la 20 de ani, vei da jos pantalonii altora în mod regulat.

| mola a răspuns:

La ora de desen mi-am pus nasul in acoarele...

| Snowal15lea a răspuns:

Pai cineva mi-a dat cu lada de paine in cap. Hopa miticaa laughing

| Almássy a răspuns:

Veneam de la scoala cu colega mea.si cand suntem impreuna pe drum ne ia nebunia!
deci, ne radeam de orice vedeam inclusiv de o fantana. apoi ne-am luat la tranta si a venit unu cu sania in spatele nostru si colega mea a luat-o pe sanielaughing
dupa aia nu stiu ce avea de impartit si a zis ea la mine :proasta dracu si fixatunci a trecut profesoru de matematica cu bicicleta pe langa noilaughing

| XBrunetteX a răspuns:

In ora de sport, azi, o fata l-a sunat pe fostul prieten cu numar privat si a inceput sa-i zica : "Iubi, ce mai faci? Cand mai treci pe la mine ca sunt in calduri.Mai sunt aici cu o fata si e buna, buna, buna rau, iubi.Iti fac lipeala cu ea daca nu ma vrei pe mine.Te iubesc din corasooonnn!".
Eu si inca o colega eram acolo si nu mai puteam de ras.Aia care vorbea la telefon e proasta clasei, dar nu ne asteptam la asa ceva.

Si la ora de engleza ne-a intrebat profa cum se zice talpa in engleza, iar noi toti stiam, dar nu voiam sa zicem laughing Pana la urma s-a trezit unul care sa zica : "FOOT!" si am inceput toti sa radem, chiar si profa laughing.

| SootheMySoul a răspuns:

La noi profa de mate a venit cu un fes in care era gainat de pasare!laughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

Azi o colega tot canta : Si ploua, ploua, ploua peste inima meahee hee

Si ii spun eu : Vrei o umbrela? straight face

Sau cand am venit la scoala si mi-am dat jos jeaca mi-am dat cu sapca peste ochi laughing

laughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

Sau eram la istorie si un coleg nu asculta ce ne povestea profa si face profa :

Lasa-l ca pe el il invata ma-sa rolling on the floor)

Ce am ras la faza asta. laughing

| SilentSuicide a răspuns:

Pai eram in pauza cand ne-am gandit sa punem lipici pe cleanta iar cand intrau profesorii la ore se lipeau de cleanta si pe ce mai puneau mana laughing

| Kamiichu a răspuns:

Păi azi la geogra, profa în vârstă de 50 şi ceva de ani a venit cu ..nu ştiu dacă îi pot spune 'rochie' ..lungă până aproape de pământ, cu o crăpătură în spate până la c*r laughing şi când s-a dus să scrie la tablă, cum se întindea ea p'acolo.i s-a văzut c**u'.îţi dai seama ce privelişte.rolling on the floor))) şi noi toţi am început să râdem pe 'ascuns'.şi s-a prins.s-a supărat şi a plecat b-) laughing)

| Smile2BHappy a răspuns:

Nu prea s-a intamplat astazi, a fost acum doi ani la geografie. A iesit un coleg la tabla si a scris destul de mic, iar profa i-a zis "mai mic nu poti sa scrii?". A sters colegul si a scris mai mic. Faza asta a tinut cam 5 inute, toti ne abtineam sa nu radem si un alt coleg din spate ii spune: isi bate joc de tine. Asta s-a prins, a sters si a scris mai mare.
THE END

| iHateStrike a răspuns:

Da.

| BountyLoverXD a răspuns:

In timpu orei de religie, era liniste, profu vorbea, si pe mine numa ma apuca sa ma inec, nu stiu cum am inghitit aer cumva si apoi am tot tusit si nu ma opream si laughing) zici ca vomitam toata lumea se holba la mine, in clasa era liniste completa, numa eu ma inecam acolo cu aer laughing))) profu nu prea o zis nimic laughing)))

| Gabrielaa90 a răspuns:

Eram la ora de germană si unui coleg i`a cazut pixu sub scaunu`colegului său de bancă.S'a aplecat colegu` să ia pixu` si se tot chinuia sa il ia dintre picioare de la colegu`:]]]Incep toti să se uite la ei si profa` de germană zice razand ''Măi, ce ii faci?'':]]]. După care scap pixul sub scaun la colega si face ea:''Na` Gabii, acum ia pixu`''.

2.Vine profu` de istorie [directoru`] si ii găseste pe juma` de clasă in picioare.II ia in fata clasei, le trage cateva liniare si ne intreabă:''Ce oră avetii?'' Noi: ''Germană'' Profu`:Vin să v-ascult...da` in Rusă''.

3.Eram la ora de mate` si ne explică profu` cu teoriile lui si un coleg se umfla de ras, incepem si noi după el:]]]Face profu`''ăhă, stiu că vă doare in c*r de ce spun eu''.:]]]

La ora de sport un coleg nu putea să se rostogolească si ii tot explica profu`cum se face.Pană la urmă se ridica profu` nervos, se duce la colegu`, ii trage un sut in fund de s`a rostogolit de două ori:]]]

Scria profu` de mate la tablă si face un coleg:''Domn` profe...'' Profu`:''Nici Băsescu''.

Eram la ora de romană si am făcut cu o altă profă` si se sună de iesire si face ea:''Vă rog frumos să...''. Colegu`:Te rog frumos sa iesi afara'':]].

| diana2513 a răspuns:

In ora de romana m-am dus la clasa a V-a cu inca 3 colegi ca sa dam olimpiada. Eu stateam langa soba. Eu sunt stangace.
Cand sa scriem toti prosti ziceau:
-Asta scrie cu stanga!
-Da cum scrii cu stanga?
-Doamna, cum scrie cu stanga?
(profa)-Asa bine.Las-o in pace.
-Da scrie frumos.
Ma bufneste rasul. La ce frumos scriu eu...
Apoi langa stau alte doua proaste si vorbeau in soapta:
-Uite, asta scrie cu stanga!
-Doamne, fata, cum scrie asta cu stanga?

Part.2
Era ora de mate dar profa nu a reusit sa intre si noi stateam in banci ca ne-a amenitat profa. Nu stiu cum ajunge la picioarele mele un cartof crud si putrezit. Il ridic si il runc cu scarba. Il ia un coleg si tot arunca in colegul meu de banca cu el.La un moment dat m-a lovit pe mine.M-am enervat si incepem sa ne batem cu el. Cilalti stateau si radeau de noi.

Part III
Clantei noastre i s-a sticat manerul.Mai precis i s-a scos cuiul care o rinea de clanta.Cineva a pus acolo o pasta de pix plina. Defiecare data cand puneam mana pe clanta ne murdaream si ne injuram unul pe altul care o pus aia acolo.

| OmidaVesela a răspuns:

Cand am dat sa cobor scarile mam inchedicat si am cazut jos

| RossieR a răspuns:

Pai in ora de desen a puscat neonul si a iesit fum din el iar eu impreuna cu colegii mei am iesit din clasa urlandrolling on the floor

| PurpleBubble a răspuns:

Pai nu multe...am vb de unu Hulea laughing dar ieri o colega tot vn la mine si tot zicea Cioc, cioc, cioc vreau sa ma fac chilot..ai ceva impotriva?(pentru ca am vz ceva pe net amuzant unde zicea ca in moldova pilotii se numesc chiloti si chiloteaza avionu laughing)

| PurpleBubble a răspuns:

Poi astazi nimic am vb de unu Hulea laughing da ieri o colega ne innebunea cu o fraza:Cioc, cioc, cioc vreau sa devin chilot ai ceva impotriva?(pentru ca am vz un videoclip in care spunea ca in Republica Moldova pilotii de numesc chiloti si chiloteaza avionulaughing)