| Meow15 a întrebat:

Spuneţi-mi nişte întâmplări amuzante de la şcoală/liceu big grin.

2 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Păi anul trecut (eram a 11-a) aveam oră de contabilitate cu cea mai rea, severă, aspră (ai înțeles ideea) profă. Și fiind cald afară, ferestrele erau deschise. Menționez că învăț la parter.
Când ea era în vervă cu explicatul lecției, deodată sare pe geam un băiat de la a 12-a aproape aterizând pe catedra profei, se uită în clasă, vede că a greșit sala și spune:,, Ups!" Și apoi țâșnește afară tot pe fereastră lăsând-o pe profă cu ochii mirați și roșie la față de furie iar pe noi în hohote de râs laughing
Bine, când s-au întâlnit în pauză... Aia e altă poveste laughing

| TofanCristi a răspuns:

Am pus piedici profesorilor, am fugit toţi de la oră laughing