| sylar2007 a întrebat:

Stateam acum si ma uitam socat la ce intrebari se pun pe site-ul asta si m-am gandit sa formulez o povestioara urmata de o intrebare care sa corespunda mentalitatii unora de pe acest site.

Am 25 de ani si acum cateva zile am inceput clasa a1a, si azi mi s-a dat o compunere care sa contina urmatoarele cuvinte:cocalar, smenar, boc, basescu, udrea.In timp ce stateam la ora m-am gandit sa imi pun poza cu buricul meu si sa vad cine crede ca e frumos, asta dupa ce mi-a venit ideea sa fac schimb de cont la jocul metin2 cu 20niv pentru ca eu am doar 19. Apoi cu aerul meu tamb am observat ca imi curg balele dupa colega mea de clasa, parul ei din nas pur si simplu ma excita. apoi am venit repede acasa si mi-am masurat-o cu rigla, rigla era de lemn asa ca am rugat-o pe mamaie sa ma ajute si am ramas socat, penisul meu are 29, 99cm si grosimea 90-60-90, ce spune-ti? e buna? apoi a venit bunica la mine si mi-a spus ca niciodata pana la varsta ei de 100 de ani nu i-a intarziat ciclu dar acum 2 zile a facut sex cu tataie si tataie cu penisul lui de 5cm a spart prezervativul care era cu aroma de ciorba de burta, si mamaie se temea ca a ramas gravida.intrebarea mea e 2 de fapt, penisul meu poate sa se faca fotomodel? dar bunica mea e gravida? dau funda pentru cel mai bun raspuns

Aceasta povestioara este un panflet deci luati-o ca atare.
ps. funda e pe bune

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

Daca mergea sa-ti dau funda la intrebare, eram primul care ti-o dadea laughing. Foarte amuzant si totodata este adevarat straight face

18 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

In primul rand uite inca o intrebare fara sens
P.S. jet de la t/a ca te uiti la resling

| sylar2007 explică (pentru ɔɐıɔ):

Chiucky norris jet de la noi ca esti pe alta lume, apropo se scrie wrestling desteptu lu peste

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru sylar2007):

Dude,nu vreau sa imi fac dusmani da daca nu te prinzi cand cineva greseste intentionat...

| sylar2007 explică (pentru ɔɐıɔ):

Ce zic eu ce zice ellaughingbine. dude...laughing

| DudaYeah a răspuns:

Da :X penisul tau este bun pentru next top model smug insa cu bunica ta...credeam ca la 100 nu se mai poate straight face

greece12
| greece12 a răspuns:

Sylar,felicitari!
Ai prins cum nu se poate mai bine caracterul si specificul categoriei si userilor!
Continua, te rog, m-ai castigat dintr-o postare!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

rolling on the floor)))
imi placerolling on the floor))
Pff.robot tampitttt!

| monstrulet a răspuns:

Practic ai rezumat 90% din TPU laughing

| d33utza003 a răspuns:

rolling on the floor)esti criminalrolling on the floor) ffff tare...geniallaughing) chiar ca se potriveste...stii dar ma intreb si eu asa. nu trebuia sa se dea ban pentru intrebarile cu continut obscen parca? sau e doar in teoriethinking

| sylar2007 explică:

Multumesc pentru aprecieri, din pacate nu pot sa dau dau la toti funda si voi da din pacate doar la 1 dintre voi DAR avand in vedere ca intrebarile unor oameni cu o intelectualitate ce lasa de dorit, vor curge la fel vor curge si povestioarele mele panfletare cu speranta de a arata unora ca intrebarile lor arata penibilitatea caracterului lor

| AlexIronIc a răspuns:

Frate... mata-mare ar trebui sa faca avort...cine stie ce copil ciorbist face laughing

| tabittha a răspuns:

Interesant acest joc de cuinte pe care l-ai alcatuit aici si adevarat din pacate, iar ca sa-ti rapund la intrebari iti spun ca da...ai sanse sa ii iei locul lui Mircea Badea. Keep up the good work!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pedala a răspuns:

Cateva greseli de ortografie, dar totul in nota caracteristica site-ului. nu prea amuzant, dar mult peste media ineptiilor postate pe aici.

| sylar2007 explică (pentru Pedala):

Greselile sunt intentionate,vroiam sa scriu si chesti de genul,, si c sah fac''etc dar am zis ca e tarziu pentru a citi ceva asa,, greu''laughing

| radugolgolut a răspuns:

laughingdalaughing chiar ii tarelaughing dar puteai pune de zece ori intrebarea (ce sa fac)si de 10 ori (cum sa ii zic)laughingm-am **** pe mine(la figurat)laughing

| 7alexandru7 a răspuns:

Vereeeeee, esti genial! laughing)) sa-ti zic ceva: daca bunica ta e olandez si bunicul tau a avut drujba cand era mic sunt sanse de 60/60 % CA COPILUL sa iasa cu FUNDA

| piSOoi a răspuns:

Deci ce a zis SYLAR e foarte adevarat cu runsine recunosc ca exista asa ceva pestetot astfel de spcimene numiti cocalarii de orasi care sunt f "jmecheri" ce nai mai vazut iduri gigel_boss_number1, bastanul_nr1, heroina_pt_fete etc toti handicapatii din lume si toate specimenele esuate le gasesti in Romania bai frate esti genial sylar sa mor rolling on the floor laughing)laughing))