| RealLife a întrebat:

Azi la scoala in ora de germana m-am cerut la baie si cand am intrat am auzit ca gemea cineva si m-am gandit o secunda si mi-am dat seama ca faceau sex o colega de-a mea ( am recunoscut-o dupa gemete) si nu stiu cu cine facea. in fine m-am dus inapoi in clasa si i-am spus profesoarei sa vada si ea. a intrat in baie si culmea. usa era deschisa si a intrat fix peste ei. ca sa nu mai zic ca au venit parinti la scoala, vizite la director etc. Eu vreau sa va intreb acum pe voi daca este bine ca i-am parat? acum e posibil sa-i exmatriculeze. ce sa fac? am facut un lucru bun? mentionez ca eu am 15 ani. oricum am ramas cam...socat ca sa zic asa.

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Pai practic e prost, teoretic e bine! E gresit ce faceau si e bine ca i-ai parat. Dar e prost pentru relatia ta cu colega cu pricina.Las-o asa si incearca sa iti tii gura, sa nu vorbesti despre subiect si cu alti colegi!

32 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Parerea mea'i ca, ai procedaaaaat: http://cdn2.knowyourmeme.com/i/3375/original/cool-story-bro.jpg? 1244744914

| pwp a răspuns:

E bine ca i-ai zis profesoarei!
trebuie sa plateasca pentru ce au facut!
la scoala se invata, nu se face sex!
Bravo!love struck

| thealchemist a răspuns:

N-ar fi trebuit sa spui nimic, era doar problema lor.

| Ruxiii a răspuns:

Intr'un fel e bine, dar intr'un fel nu.In primul si in primul rand e viata ei si fiecare face ce vrea. Daca facea sex iti dai seama ca nu facea fortat si s-a gandit inainte la urmari sau ca e posibil ca cineva sa ii vada. Daca erai in relatii bune, ti'ai riscat prietenia cu colega respectiva, iar daca ai parat'o ca sa te razbuni, atunci ai grija sa nu se razbune si ea pe tine.In al 2-lea rand, e o scoala, in care nu se fac chestii de genu, dar, nu cred eu ca in regulamentul scolii e scrisa printre zeile sau poate chiar sutele de reguli si cea cu "intretinerea relatiilor sexuale" (cel putin in regulamentul scolii mele nu scrie si l'am citit ca->coada). Deci, pe baza de ce a exmatriculat'o? Ce regula a incalcat?

Nu o incurajez pe colega ta (fosta), si nici ca ai parat'o nu spun ca e un lucru rau. Dar treburi ca asta, nu stiu, eu una nu le'as baga in seama adica fiecare face ce vrea cu viata lui.Cine suntem noi sa comentam?

Acum, roaga'te ca colega respectiva sa nu te astepte la scoala si sa-ti dea o bataie zdravana, mai ales daca se are bine cu "periculosii" orasului. Exista politie adevarat, dar pana ajungi la politie poate sa te si omoare.

Poate am exagerat putin, dar...parerea mea

| mihaibrasov a răspuns:

Prost ai fost, trebuia sa te bagi la un menage-a-trois.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna parerea mea este ca ai procedat corect.Nu este deloc decent ceea ce faceau.La scoala te duci pentru a invata, nu pentru a face asemenea lucruri.Asemenea lucurir se fac acasa sau cine stie unde, dar la scoala...Acea fata este de o nesimtire curata si la fel si acei baieti.

| MisterKat a răspuns:

In ce oras s-a intamplat asa ceva? Fac pariu ca in Oltenia sau Moldova...

| Magnific a răspuns:

Pai logic ca nu ai facut bine laughing) lasa-i frate sa faca unde vrea atata timp cat pe tine nu te avantajeaza cu nimica daca ai parat. uite vezi mai rau ai facut... pararea mea ca in ziua de azi nu trebuie sa te mai socheze nimica.in legatura ca era colega ta presupun ca si ea are 14-15-16 ani big grin care nu e un lucru bun pentru ea. dar nu te mai baga tongue acum ai si necazuri daca afla ca tu ai spus tongue daca nu afla e bine :X

| Laura a răspuns:

Teoretic ai făcut bine.
Dar ca un prieten/coleg nu ai procedat cum trebuie (mai ales că ești băiat), gândește-te doar câte probleme i-ai făcut, doar pentru un lucru stupid. Dacă tineai la colega ta, vorbeai cu ea frumos după ore și îi explica-i că nu e bine. Dar, e problema ei dacă vrea să fie c**vă de mică.

| Sinedd a răspuns:

Foarte bine ai facut! Curvele nu au ce cauta la scoala...mai ales la varsta asta vor...

| 인스피릿 a răspuns:

Ai procedat bine, la scoala mergi sa inveti nu sa intretii relatii sexuale in baie happy

| rosto a răspuns:

Parerea mea... te plictisesti groaznic. happy

| problematic a răspuns:

Sincer? n-ai facut bine deloc. asemenea comportamente inca mai sunt intiparite in mintea copiilor. nu totul se spune. in afara de asta, gandeste-te inainte de a actiona de 2 ori la consecintele actiunii tale. ia gandeste-te, le-ai facut bine? iti spun eu, nu. dar puteai insa ca dupa ore sa-i bati obrazul. daca o exmatriculeaza, acea fata va fi marcata. si tu vei fi. un paracios. insa ai 15 ani, nu aveai de unde sa stii ce repercursiuni vor fi.

| problematic a răspuns:

Care spune ca scoala este pentru invatare, nu pentru intretinerea raporturilor sexuale, il rog sa se abtina.
in timpul liceului si eu am intretinut raporturi sexuale. chiar in liceu. si ce? asta nu m-a oprit sa fiu primul in clasa mea, al 2-lea pe liceu la bac si altele happy. fiecare face ce vrea. iar fiecare isi vede de treaba lui. asta este normal. ce a facut bine? ca a perpetuat specia informatorilor? ceausescu e mort de 20 de ani, dar tot un neam de securisti am ramas. ganditi-va si la asta.

| JustMeBăi a răspuns:

Pai ai facut ff binehappy la scl inveti nu faci sex in toaleta.cat despre pr ta e cam:-s

| scully a răspuns:

Daca a cautat-o cu lumanarea...straight face
ai facut bine, e posibil sa o pierzi ca prietena, dar ai facut bine de tot! te felicit pentru curajul tau ca te-ai dus la profesoara si i-ai spus!
ai facut foarte bine!:bd

| PotHed a răspuns:

Da facut bine...
desi s-ar putea sa iti fi facut niste "prieteni" cu treaba astahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Deddu a răspuns:

Pai da dar ti-ai facut rost si de niste "prieteni ce iti vor binele":p

| matraguna1 a răspuns:

Poti spune oricand ca NU AI STIUT cine era in baie. de ce sa spui ca pe cineva ai recunoscut? ca s-a intamplat sa fie tocmai ea...asta e. si oricum, sa faci sex in baia scolii... e destul de neigienic si aiurea. dar presupun ca asta inseamna sa fii "cool" in ziua de azi. cred ca de acum nu vor mai repeta astfel de "experiente" in locuri in care risca sa-si distruga reputatia si chiar o parte din viitor.

| publicname a răspuns:

CUM AI putut face asta dneeeee bai frat pentru asta e liceul sa te distrezi la mxim nu ca sa stai non stop sa tocesti

| mon@29 a răspuns:

Da ai facut un lucru bun si demn de urmat
pentru ca scolile sunt pentru a invata nu pentru a face prosti
parinti nu te trimit la scoala ca la facut traseu prespun
deci da

| TPU_6107 a răspuns:

Bine ai facut scoala e pentru invatat// nu e bordel pentru curve

| TPU_6107 a răspuns:

Sa nu spuna nimic? sunt curios cum arata tipa adica are fata de panarama...si daca da ce mai dezbatem ca ea tot * ramane si baiatu ala destept ce sa mai plateasca camera de hotel in scoala e gratis! felicitari

| yoyosimi a răspuns:

Ai facut bine ca ai zis doamnei profesoare pentru ca scoala nu e un loc pentru a face sex e un loc unde inveti daca ei nu ai cei 7 ani de acasa nu trebuie sa i bagi in seama. Foarte bine ai facut

| MEMO a răspuns:

Ai facut ff binewinking.
Asa-i trebuie la curva aia de 15 ani pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Pai parerea mea e ca, este foarte bine ceea ce ai facut. La scoala nu vii sa intretii relatii sexuale ci sa inveti.

pa, pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Diaconescu presedinte

| Costea10 a răspuns:

E putin cam nasol. Dar, daca iti erau prieteni nu ai procedat cum trebuie! Ai grija sa nu iei bataie de cineva! Bafta!