| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum se numea userul care a pus întrebarea asta? "Cate rase de extraterestrii exista?" Dar înainte sa-si schimbe numele in AnimeDaisukiFukingKillYou. Pe bune, e o chestie pe viata si pe moarte, ca daca-l prind...mama naiba-l ia.
Funda.

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Deci sa inteleg ca masina ta se numeste naiba si daca il prinzi il duci la film? Vezi ca mereu ma prind de ce zici?
Gata gluma. Parca era DogMX, dar am o teorie:
candva erau doi de DogMX, unul din ei si-a pus numele tau, deci e unul care copie numele la toti userii. Lasa, data vitoare il prind eu. Il voi vedea la prieteni ce nume original si-a pus. Funda?
Stai putin, daca pana si pe DogMX l-a copiat, pe mine de ce nu? Daca il prind eu, masina smechera il ia...

17 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce-mi iese dacă-ți spun cine e?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Iti ies ochii. Mersi pentru serviciile tale de nimic.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Nu cumva tu ai pus întrebarea asta?

| anonim_4396 explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Hhhhhhhhhhh... ***** a pus întrebarea. Schimba numele sobolane.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă mai copia, cârtiță!

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa, daca vrea sa il ai la prieteni, e usor sa il deosebesti.

| anonim_4396 explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

DegMX. Maidanez nemernic...nu puteai sa copiezi alt cont. Auzi la el cartita. Practic imi esti inferior. tongue

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e DegMX, ce-aveț' cu săracu copil? sad

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Da' cune e?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, cică curioșii mor repede.
Cum aș putea să-l torn? sad
E singurul care mi-a trimis o felicitare de 4 ani de când sunt pe TPU :X

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Tradatorule... ti-a trimis pe naiba.

| TanteMarianne a răspuns (pentru LoveSleep):

Daca vrei iti trimit eu acum o felicitare happy

| anonim_4396 explică (pentru TanteMarianne):

Sleepyca... nu merita. E un tradator.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Băăă, ce trădător că tu nu mi-ai trimis o felicitare sad
Una mică, orice.
Nimic.
Și eu, care ți-am luat și cartea de la poștă.

Da se pare că mi-a furat numele acu'. thinking

| TanteMarianne a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Hi hi hi, ce carte mi-ai luat ma, ca a fost am fost eu dupa ea. Bine, ok, iti trimit o felicitare, ca sa nu zici ca sunt rea.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

"E o chestie pe viata si pe moarte"
Te uiți cam mult la filme...