| ioana_9142 a întrebat:

Exista extraterestrii?
Pe bune!
Odata am vazut o chestie care semana cu un OZN.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioanaaaa..si eu am vazut o farfurie zburatoare.ieri cand s-a suparat sotia pe mine.vjjjjit.de perete.

10 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Si de unde stii cum arata un OZN, ca sa poti compara cu acea chestie pe care spui c-ai vazut-o? Informeaza-te pe google din surse de-ncredere, vizioneaza documentare. Nu s-au descoperit semne de viata extraterestra, din pacate...

| ellene a răspuns:

Nu prea cred...

Răspuns utilizator avertizat
| danutzzz1992 a răspuns:

Intrebarea acesta a ramas inca fara raspuns, noi abia am pasit pe Luna in 1968 nici pe marte nu am ajuns in ciuda faptului ca se poate realiza o calatorie dus intors pana acolo dar "e riscanta" au zis unii eu as zice ca ar merita riscul, nu am iesit din sistemul nostru solar cine stie ce poate gasim semne de viata in celalalt sistem solar de langa noi! Personal cred ca exista viata extraterestra avansta tehnologic fata de noi fiindca am vazut foarte multe documentare care nu aveau o explicatie logica, plauzibila etc. Hai sa o luam pe cealata parte NU exista Extraterestri! Noi suntem in centru universului! Nu credeti ca ar fi o mare RISIPA de SPATIU daca am fi singuri? cu siguranta da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta exista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tu dusa cu OZN-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista extraterestrii chiar in luna. Iar alti oameni care au fost pe luna nu i-au vazut pentru ca sun ascunsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana, nu te contrazic.Intr-o noapte am auzit o nava spatiala care cred ca a trecut pe langa geamul camerei mele.Ai mei nu ma cred, dar eu stiu ce am auzit!

| ivan_8325 a răspuns:

Ia cautati si voi toate arhivele tinute in secret de guvernele mai multor state din Europa. si o sa va lamuriti. si app pentru. cei care nu stiu ceea ce ne imagina noi ca fiind OZN. avea sa construiasca Führer-ul in cel de-al doilea razboi mondial http://www.youtube.com/watch?v=yxDvGOMWdNI take a look :)

| ionutlaur2008 a răspuns:

Extraterestrii nu exista. Toate acele imagini cu "corpuri" de aliens sunt mutatii genetice facute in laboratoare secrete de pe pamant, sunt un fel de clone.
Dar OZN-uri sunt, si-nca multe si ca sa faci unul pentru doua persoane te-ajunge la 30000 ron. Ma gandesc si eu sa fac unul dar n-am banii necesari.