| Elena1234456 a întrebat:

Este normal ca la 14 ani jumatate sa te mai uiti la desene animate? (ma uit doar la cateva gen Hannah Montana). Daca ar afla cineva ar rade de mine?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Bravo.Ma bucur ca te uiti la Hannah Montana, decat sa te gandesti la sex si la alte prosti ca majoritatea copiilor de ani tai.Esti fetita desteapta si daca iti plac uita`te in continuare.

33 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Desenele animate.toata lumea se uita la desene animate... dar nu vor sa recunoasca...si mai ales la varsta ta care ar fi problema... tu nu-i baga in seama pe cei care vor rade...ca undeva mai devreme sau mai tarziu si ei se vor uita...

| Antrax a răspuns:

Eu ma uit non-stop la desene imi plac la nebunie mai ales ala cu "Ce-i cu Andy?"

| inna a răspuns:

Este normal...14 nu mi se pare o varsta asa mare incat sa uiti ca esti copil.

auran
| auran a răspuns:

Nu cred ca varsta ar trebui sa fie un impediment in a face ce-ti place - chiar si a te uita la desene: si mie imi place sa ma mai uit...

| Andraa a răspuns:

Eu am aproape 16 anibig grin.
si cand nu am la ce sa ma uit...hop la desenebig grin
doar unu care nu ar fi intreg la minte...si care s-ar crede deja prea matur...ar radebig grin

| AndreeA_4571 a răspuns:

Ehe si eu am 14 ani si ma uit tot la hannah. rolling on the floor Ce sa fac... daca imi place! 1

| Betty18 a răspuns:

Am 17 ani si ma mai uit si eu la unele desenelaughinglaughing

| Ceva ciudat. a răspuns:

Nu e absolut nicio problema...si mama se uita la unele desene...cum ar fi tom si jerry...deci nu ai de ce sa-ti faci problemelaughing

| cyufulyky a răspuns:

Nu...laughing logik ca nu...fiecare om se uita la ce vrea indiferent de varsta...eu nu prea ma uit ca n-am timp dar prietenul mheu are 18 ani si ink se uita LA desne animate...deci nu e nimic rau in asta...winking

| DonGiovanni a răspuns:

Unchiul meu are 34 de ani si se uita la tom si jerry, deci daca iti place uitate in continuare.

| Drauzy a răspuns:

Eu la 18 ani ink kut desenele cu naruto big grin laughing) i love it happy

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu o sa rada nimeni de tine.cunosc persoane care se uita la desene si la 30 de ani big grin

| MissD a răspuns:

Eu am 17 ani si inca ma uit la desenelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Rrrretarded a răspuns:

Nu vad ce ar fi anormal...eu am 16 ani si nu ma mai satur de desenebig grinbig grin...ma rog eu ma uit la ceva gen ed edd& eddy, chowderthinking in fine si eu ma uit si ma simt mandru

| Lary a răspuns:

Si eu am tot 14 si tot ma uit

| RappK a răspuns:

Daca m'ai pune eu as striga si in gura mare k iubesc desenele. si am 15 anilaughing...imi place mult kid vs catrolling on the floorrolling on the floor

| Jupiter a răspuns:

Eu am aflat si n-am ras. Stai linistita ca sunt si mai batrani care se uita si nimeni nu are de ce sa rada, fiecare se uita la ce ii place.

| utzuman2006 a răspuns:

Eu am 30 de ani si inca ma uit cuplacere la desene animate...ma deconecteaza, ma relaxeaza... e super ok...si iti recomand cu incredere : bee movie, up (2009 ), toy story, shark tale .sa nu mai spun de superba serie Shrek

| I'm just me a răspuns:

Nu stiu cat de normal e dar nu cred c are ceva.

| Lăcră_2190 a răspuns:

Logic k n-ar rade nimeni...nu e nimic ciudat la chestia asta

daca asta iti place l asta t uiti...big grinbig grin

parerea meabig grin:*

| cery a răspuns:

Eu am 15 ani si ma uit la desene
nu la toate, dar ma mai uit:X:*

| twidi a răspuns:

Buna. uite eu am 18 ani si ma uit la desene chiar si cu prietenul meu.si crede-ma ca imi plac foarte multe.mai ales cele vechi cu Bugs Bunny big grin

| LaR1sA a răspuns:

Hei! Eu am 17 ani, prietenul meu are 20 si ne uitam la desene animate si nu doar la Hannah Montana.ne uitam la ben10, johnny test...tom si jerry, scobby doo.de astea.
Stai linistita ca nu e nicio problema!

| Andra_6586 a răspuns:

Glumestilaughing Si eu am 14 sj iubesc desenele:Xlove struck

| Anonimus_1246 a răspuns:

laughing unchimiu are 25 de ani si se uita la tom & jerry happy si? rade cineva de el? eee...carei faza... daca alt ceva mai interesant nu e de vazut...

| bonny a răspuns:

Bravohappyce conteazA?laughing