| Alleecs a întrebat:

Sunteti singuri acasa este ora 12:00 noaptea si bate cineva la usa? ce faceti?

Răspuns Câştigător
| StupidANDContagious a răspuns:

Îi spun că nu-i nimeni acasă.

49 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Nu ma panichez, si intreb cine e!

| MiHaI a răspuns:

Stau la curte si daca e vreun necunostcut ii zic sa plece ca nu-i nimeni acasa si daca insista pun cainii pe el (am 7) si aduc bata sal intimidez daca e vreun necunoscut daca e ruda il o chem in casa

| Fluture a răspuns:

Hei.
Ies din cameralaughing.
Ma duc, ma uit pe vizor si zic...mami si tati nu's acasa rolling on the floor, pa.
Daca nu pleaca ma duc pe balcon si strig." intra un hot peste mine"rolling on the floor
Huh laughing Am inspiratie la ora asta laughing

Papa!

| NumePublicAnonim a răspuns:

Ma bag sub plapuma si spun "daca mai bati odata fac pe mine!"

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Fa`ti o cruce si gata straight face

| AudImagini a răspuns:

Strig :

Ocupaaat!

| Nimeni_2549 a răspuns:

Întreb cine e sau mă uit pe vizor și dacăă e suspectt...atunciiii ȚÂP! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pipi:d

| tamango007 a răspuns:

Deschid usa

| Lissa_9923 a răspuns:

Nu ii raspundlaughingsi cel mai probabil imi iau o bata langa mine

| AddaXD a răspuns:

Pai in primul rand, niciodata nu voi fi singura caci am pisica big grin

Dar... M-as duce fara sa fac zgomot si m-as uita pe vizor sa vad cine este, daca ar fi cineva cunoscut as deschide usa. Daca nu, as suna pe cineva sa vad ce sa fac [sa primesc sfaturi] inainte sa tip si sa fac ce nu ar fi indicat.

| YepIsSuspended a răspuns:

Iau bata de baseball, deschid usa si astept sa intrelaughing

| specialistul97 a răspuns:

Dar cine e fricos sa nu deschida? laughing
intreb cine e. laughing
daca e vreo ruda deschid, daca nu. nu negociez cu el laughing

| Alessandro_4870 a răspuns:

O(daca este o ea)iau in casa si o regulez pana la ora sapte

| LNK a răspuns:

Stau linistita la PC la fel ca la ora 23:59. Simplu.

| stelara a răspuns:

Pai mai intai m-as calma pentru ca nuexista fantome sau asa ceva si in plus Dumnezeu ne iubeste pre mult si nu ne-ar fece rau decat daca si tu esti rau.Folositor?

| stelara a răspuns:

Pai in primul rand m-as calma pentru ca nu exista fantome sau asa ceva si in plus Dumnezeu ne iubeste prea mult pentru a ne face rau.Folositor? A si ca sa stii eu ma culc la 01:30 chiar si in zilele de scoala.

| carolmihail a răspuns:

Ma sperii si nu stiu ce sa fac.

| Ionut1998_4838 a răspuns:

Daca nu-l cunosc, strig:
-Intra!(eu stand cu bata in mana si pregatit de atac)
laughing