| TURB0X a întrebat:

Urăști să mă iubești sau iubești să mă urăști?

5 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Sunt sentimente diferite, nu e doar un joc de cuvinte.
"urasti sa ma iubesti". Ma iubesti, dar nu iti place lucrul asta si te urasti pentru acest sentiment.
"iubesti sa ma urasti". Ma urasti si iti place acest sentiment.
Ce simti tu pentru persoana din fata ta?

| RAY a răspuns (pentru Demidol):

Omule e la categoria amuzante

| RAY a răspuns:

Asta se potriveste cuplului dragnea-dancila https://www.youtube.com/watch?v=UXiMy5phhMg&t=94s

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Un bărbat își întreabă soția: "Ce ai face dacă as câștiga la loterie?" Ea răspunde: "Sincer? as lua jumătate și te-as părăsi! "Apoi omul spune:" Am câștigat 10 euro ieri! Acum ia-ți 5 euro și împacheți-ți bagajul! "

Vaduvul către pastor: "Chiar vreau să-mi îngrop soția, culcată pe stomac". - "De ce este asta?" -daca e sa invie sa sape in jos nu in sus

| Pricked a răspuns:

Urăsc să urăsc faptul că nu iubesc să te iubesc.