| narog93 a întrebat:

V-ati facut vreodata de rusine fiind in stare avansata de ebrietate? Si ce anume ati facut?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încă nu m-am îmbătat.

| Furculingură a răspuns:

Eoooo? * hâc * să mă h-h-hîmbăăt? * hâc * N-Nişiodată!

http://media.tumblr.com/......rynlhg.gif

| suităr a răspuns:

Eo... nu, mă-nbăt. *hâc*

| W3R4 a răspuns:

Am băut prea mult vin fiert de Revelion, şi am vrut să mă dau mare că ştiu să călăresc calul...m-am suit, i-am tras un picior în burtă, şi m-a azvârlit vreo 5 metri, şi am dărâmat gardul de la ţarcul cu oi. Ele cum au văzut poarta deschisă, au zbughit-o (plus că era vreo 1 noapte ceasul).
Am încercat să mă adun la loc (ca eram împrăştiată pe iarbă), dar chiar când să mă ridic în capul oaselor, vine un berbec din spate, şi mă împunge în c*r, de intru cu capu' într-un maldăr de iarbă. Am stat acolo vreo 20 de minute, şi îi povesteam unei găini care stătea pe ouă, despre băiatul de care-mi place. După ce am prins puţină putere, m-am ridicat şi am plecat în casă. (de data asta am ajuns teafără)

| Kalla a răspuns:

Imi placea un baiat si in si cand eram cu grupul si era si el m-am imbatat cu mai multi si cand el a trebuit sa plece in casa am inceput sa plang ca disperata pentru ca voiam sa mai ramana.

Da.a fost nasol O.o

| narog93 explică (pentru Kalla):

Am vazut foarte multe intrebari la categoria "dragoste si sex" de genul:"cum i spun unui baiat ca il iubesc?" cand mai vad o asemenea intrebare o sa zic :intrea pe KALLA, sunt foarte convins ca voi primi prima mea fund cu acel raspuns

| Kalla a răspuns (pentru narog93):

Iar eu voi raspunde "intrebati alcoolul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu beu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O steabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape ca mi-am destainuit cel mai mare secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am confundat sifonierul cu toilet

| Bianca306 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ai facut acolo? laughing :0

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca306):

Da, doar dublu pi whistling faza tare a fost cand am iesit din sifonier, am vazut lume si am crezut ca am gresit cameralaughing am zis "scuzati" si am intrat inapoi rolling on the floor

| Bianca306 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Dippa a răspuns:

Eu nu m-am îmbătat niciodată. Sunt prea cuminte.
b-)

| narog93 explică:

Cine nu are varsta legala pentru consumul de alcool(18 ani nu 14 nu 15)sa fuga repede de intrebarea asta.

| Kalla a răspuns (pentru narog93):

Varsta legala? Ma faci sa rad laughing)

| narog93 explică (pentru Kalla):

Lasa ca da bine la public, par un om responsabil si matur big grin