| Bot_Alin_1992 a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să vă jucați prea mult și când ieșiți afară să fiți ceva de genul: "Wow, ce grafică realistică!" sau "Ce efecte reale!" sau să vă uitați la cer și să fiți ceva de genul: "Mamă! Ia uite cum se mișcă norii și cât de bine detaliate sunt!"

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Și ce mai grafica. Aflasem și eu ca mai exista alta grafica în real. Când te joci prea mult asa se întâmplă. Sunt 10 ani de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa faceam cand eram mica cu verisoara dupa fiecare chestie, apoi cu colega din liceu, ne distram noi.
Asa, dar ce frumos se vede la monitorul meu parca nu m-as dezlipi de el. Hmm, am fost crescuta intre lucruri "sterse" de culoare, deci internetul a fost un paradis pentru mine. Si da mi s-a intamplat faza aia cu vreo 7 ani in urma cand mi-am facut cont pe un site de poze, eram super uimita de culorile de la apusul soarelui, pe vremea aceea ma trezeam seara, ma culcam dimineata si nu prea ieseam, deci da a fost cam ciudat pentru mine cand deodata am observat efectele reale si am vrut sa fac poza cu tehnologia proasta de pe vremea aia si nu se vedea asa frumos. Deci, e o intrebare cam de mode veche, ca acum lumea are tehnologie de vede paradis pe calculator in comparatie cu banalele efecte ale luminii reale. Nu ca si cum ar inlocui senzatia din lumina soarelui. Dar pentru unii, lumina soarelui e un lux (cuvantul care inseamna lumina de fapt)cand vecinu isi permite casa mare.

| Cksihja a răspuns:

Nici nu știu cum mai arată pe afară, de parcă aș fi închis dar nu mai știu de ce.