| XxRoxyxX a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri acasa? >:

45 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Imi aduc fete si... big grin stii tu

| єχcєєℓ a răspuns:

Mă uit și eu la Animeuri fără să aud de la părinți "Nu esti prea mare pentru desene animate?"
Și ei habar n-au ce sunt alea Animeuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai nebunii...

Gen sărit pe pat, ascultat muzică cu volum mai mult de 2 liniuţe, uitat la desene în care se pronunţă cuvântul dragoste, sărit jumătate de exerciţiu la teme şi mai multe...

Ştiu, trăiesc periculos.

| Ashadow a răspuns:

Lab...

...radori in creion.(da, chiar nu mi-a venit nimic mai bun in minte)

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

OO Doamnee! Cum poti sa faci asa ceva?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Broadband):

Beţi Tedi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Ştiu, sunt un copil rebel.

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Deci nu sunt singura! ...Numai ca la mine zic :,, Off... ce desene animate au ajuns sa se faca. Sa vezi ce desene aveam noi! Cu Tom si Jerry! " ( Si mai zic si chestia cu,, Nu esti prea mare?" )

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

Rebel?! E putin spus!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Dar noi nu ar trebui să-i întrebăm pe părinți
"Tu nu ești prea bătrăn/bătrănâ?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Uite, deja am trecut şi de ora de culcare... Mwahahahah devil

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Sa il vezi pe tata la 50 de ani cum se uita la Tom si Jerry! laughing

| XxRoxyxX explică (pentru anonim_4396):

Oh doamne... Scoala de corectie te asteapta!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha,doar atâta poți? Eu m-am culcat aseară fără să spun rugăciunea.

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

PACATOSULE! Nu o sa te mai apare ingerasul!

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

N-am zis nici noapte bună la părințitongue

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Numai prostii faci!

| XxRoxyxX explică (pentru Shooty):

Si... Cum ar fi?

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

De ai ști tuhee hee

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

Adica esti si mai rauuu? Se poate sa fi si mai rau de atat?!
:O I don't want to see

| єχcєєℓ a răspuns (pentru XxRoxyxX):

Daaa! Doar nu? Nu se poate nici chiar așa..ba daaaaaa.Am făcut aia.Ști tu cea mai mare răutate! Am convins-o pe mama să-mi dea telecomanda, aenințând-o cu Justin Bieber-Baby.
devil muhaaahaaaaa

| XxRoxyxX explică (pentru єχcєєℓ):

I don't want to see Justin Bieber? Si eu m-as speria! I don't want to see

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai ma uit la anime,beau cola in continuu, sar pe canapele fara oprire, ascult muzica, fac karaoke si chiar invit cateva fete sa facem karaoke impreuna si sa redem una de alta, pictez pe peretii din baie etc. etc.

| Xtadelo a răspuns:

Dorm thinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Facebook. drooling~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ceea ce faci când eşti singur acasă nu trebuie să se ştie în afară şi de alţii

| Jakoban a răspuns:

Party time cu gagici!
AWSOME!
Let's party
WWWWhuuu aduceti curvele unde-s curvele