| serbanmarius00 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri acasa?

Răspuns Câştigător
| Gya_8215 a răspuns:

Imi chem prietenii la cafea cu muzica noastra preferata.tigari.mai tarziu. mancare cola...si iar tigarilaughing

11 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Pai ma uit la filme, invit o prietena la mine, merg in oras, ies pe afara. Depinde de cheful pe care il am big grin.

| ionika17 a răspuns:

La calculatorhappy

| Pho3nix a răspuns:

Cand parintii nu`s acasa, peretii danseaza. Deci, muzica la maxim.

| Ryuzaki a răspuns:

Chem cativa prieteni, umplem casa de fum pe ritmuri de punk rock laughing

| elasexygagica a răspuns:

Il chem pe colegu meu de banca. e vecin cu mine si facem prostioare love struck

| Agapimu a răspuns:

Dau muzica la maxim!

| Andrei777 a răspuns:

Seeeeeeeeeeeex:X

| alexa88 a răspuns:

Ma joc pe PS3

| MenCool a răspuns:

Dau volumul la maxim cu niste muzica de strada si dupa ce ma plictisesc umblu poate gasesc o tigare ceva prin dulapurilaughing

| vikloth a răspuns:

Ma uit la filme porno, ca oameniihee hee

| sebi_5982 a răspuns:

Ies pe afara :d