| Anisia170 a întrebat:

Voi va speriati surorile sau fratii mai mici? daca da cum? iar daca nu aveti fratii sau surorii speriati alte persoane?

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am o soră mai mică. sad
O speri cu un greiere. (chiar se sperie)

| Anisia170 explică (pentru Musique):

Cati ani are?

| Musique a răspuns (pentru Anisia170):

13. laughing)

| Anisia170 explică (pentru Musique):

O doamne rolling on the floor

| Furculingură a răspuns:

Păi verişoara mea se teme de întuneric pentru că îi este frică de Omu Subţîre. Şi odată am încuiat-o în debara şi i-am spus că e Omu Subţîre acolo şi a început să ţipe şi să urle.
Când i-am dat drumul voia să mă bată şi să mă tragă de păr şi am urcat-o pe dulap.

Mwhaha.
( nu că ar fi prima oară când o urc pe dulap, o urc mereu când vrea să schimbe programul de la televizor )

| MaliciousDeath a răspuns:

De obicei, cel mai usor e sa-i sting becul cand e in baie ca pustiului ii e frica de intuneric...Si eventual, il astept langa usa ca sa-l prind de picior sau ceva e genul cand iese sa aprinda becul.hehe,ma intreb de ce nu scapa de frica asta.

| Ashadow a răspuns:

O sperii pe sora-mea de zici ca mai are un pic si face infarct: ies din camera in care stau inchis cu ochii-n calculator si muzica la maxim ore-n sir, pe hol, exact cand trece ea.

| suităr a răspuns:

Pe verișoara mea :3

Și am speriat-o odată pe sora lui Naruto :3

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Copiii se sperie mereu de simpla mea prezenţă şi nu e nevoie să fac nimic în plus.

| Neverwas a răspuns:

Am un frate mai mic, da el e cel care incearca sa ma speria pe mine, si se stropseste ca nu-i merge niciodata.

| αɴι28 a răspuns:

Eu n-am frati sau surori mai mici.De aia am invatat sa manipulez oameni.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru αɴι28):

Invata-ma, maiestre!

| αɴι28 a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Maiestra Ani* pentru tine.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru αɴι28):

Abia astept (in momentul acesta rad malefic)

| Bia001 a răspuns:

Ii speri cu clasica fraza,, vin cateii si te papa". *mdea....soramea ii proasta, fratimiu nu prea le inghite*

| Bia001 a răspuns:

ii speri cu clasica fraza,, vin cateii si te papa". *mdea....soramea ii proasta, fratimiu nu prea le inghite*

| Bia001 a răspuns:

ii speri cu clasica fraza,, vin cateii si te papa". *mdea....soramea ii proasta, fratimiu nu prea le inghite*

| DomnişoaraClannad a răspuns:

O mint cu vârcolacii si fantome.Fac mişto de ea că o să plec departe si nu mă mai întorc si-o fac să plângă c-o dau la ţiganii. Îmi place s-o necăjesc mereu.

| dodicuta a răspuns:

Eu i-am zis verisoarei mele ca e o fantoma la bucatarie care face omleta si a avut cosmaruri cam 2 saptamani.

| YuiYui a răspuns:

Îl mobilizez pe fratele meu și mă joc cu cuțitele în fața lui în timp ce îi explic cum voi omorî oamenii.
De atunci îi e frică de mine.