| ZaMbArIcI_4577 a întrebat:

Cine crede ca fratii/surorile mai mici st ff enervantzy? Argumentati raspunsul

11 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Sunt singura la parinti si ma bucur.
Primesc toata iubirea din lume numai pentru. mine si ce vreau.happy

| Zoet a răspuns:

Buna!
Da, adevarat, fratii si surorile sunt foarte enervanti deoarece ei atrag prea multa atenti, iar tu parca nici nu existi. Ei sunt cei mai rasfatati, trebuie sa-i cari dupa tine si trebuie sa le faci toateeee mofturile. x-(
P. SsadSFAT) Nu va doriti sa aveti frati sau surori mai MICI!happy
Paaaaawave

| ExtraSakadat a răspuns:

Eu!:]]
Am un frate mai mic :-

| NoMusicNoLife a răspuns:

Si eu am un frate mai mic si intre noi e o diferenta de 10 ani rolling on the floor da de aia tot il iubesc ca-i asa de mic si de scump :X:X

Da, e drept ca uneori ma cam enerveaza ca daca ma duc la calculator vine si el si nu ma lasa sa stau ca vrea sa se uite la Tom si Jerry rolling on the floor... da oricum imi trece supararea cand il vad cat de inocent e si nici nu sti cat ded mult ma pot distra de el rolling on the floor atata ma face sa rad rolling on the floor

In fine, succes in continuare si bafta-n viata!

xoxo ~ Lissa

| Mady5Stars a răspuns:

Si eu am un frate mai mic, dar ma inteleg foarte bine cu el.Acum are 16 anii poate de aia nu mai este enervant, eu una il cunosc de la 15 ani el fiind de mic plecat in America cu parintii presupun ca atunci cand sunt mai mici sunt enervanti, insa dupa e o placere sa ai frate/sora mai mica tongue

| Klepto a răspuns:

Adevarat, fratii/surorile mai mici sunt enervanti dar asta intra in fisa postului.Asa cum fratii mai mari tachineaza pe cei mici.Decat sa fii singur la parinti mai bine sa ai pe cineva. Poate sunt ei enervanti dar asta este stilul lorhappy.
Peste ani si ani cand o sa iti amintesti de ceea ce iti faceau o sa razi si o sa ai amintiri placute.
Gandeste asabig grinaca nu ai fi avut frati/surori viata ar fi fost un pic prea monotona si ai fi ratat multe experiente hazlii.

| ZaMbArIcI_4577 explică:

Din pacate eu am o sora mai mik si very enervanta si-o no mai support deci ma f'''e la cap non stop...ma paraste(imi vine so omor cand face asta), doamne nu va doritzi nixiodata un frate/sora mai mik NEVER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai mica ca si fratimiu, si fac tot ce pot sa il enervez laughing.
Imi face mie placere sa stiu ca pot sa il fac chiar daca e mai mare cu 4 ani. Deci nu mai lasa garda jos.

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cred si ei despre fratii /surorile mai mari. Enervanti sau nu sunt ai nostri si trebuie sa-i iubim.

| mariaandreas2008 a răspuns:

Eu nu stiu km e ca sunt only childrenlaughing)scuze dar din cate am auzit de la preteni fratii mai mici sau chiar cateodata sh mai mari pot fi ft ft ft enervanti de exemplu te parasc...phbbbbt cre ma bucurca sunt only la parintilaughing

| MysticGirl a răspuns:

Sunt foarte, foarte, foarte, foarte ENERVANTI! Eu nu am, dar am verishori mici.Si sunt enervanti din cauza ca:
1. Te imita Ex:daca iei un maimutoi in mana se repede la tine sa til ia sunt extrem de enervanti
2.Se tin dupa tine
3. Miros
4. Ei primesc atentia cat 1000000 de oameni la un loc
5.Parintii se comporta cu tine de parca nici nai exista