| Daisy. a întrebat:

Azi dimineata aveam 9 raspunsuri castigatoare...acum am doar 8...de ce? la punctaj scrie 9...imi vreau inapoi funditacrying

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat... aveam 80 si dupa aia 79. da` asta e...big grin

| Flav a răspuns:

Si eu imi vreau anumiti prieteni adevarati plecati in strainatate la munca. Mi-i aduci tu!? Iti dau cate fundite vrei, facem si schimb de conturi!

cami
| cami a răspuns:

Si mie mi s-au sters 3, acum nu-i capat de tara. Ce conteaza? Nu s-a sters de la punctaj.

| Daisy. explică:

Vreau sa am cat mai multe @GyuTzza...intelegi?

| Daisy. explică:

@GyuTzza...pana la urma ce vrei? am pus o intrebare...de ce esti asa rautacioasa?

| Daisy. explică:

Si sunt fff calma sa stii

| Daisy. explică:

Nu il evit... da pana la urma ce dracu te intereseaza pe tine de ce vreau eu sau nu fundite... vrei sa ti dau tie raportu sau ce? chiar te intereseaza asa tare persoana mea? mai bine du-te si citeste o carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmeaza-te!

poate una dintre intrebarile la care ai obtinut fundita a fost stearsa..sau poate era din cauza site-ului.

te incalzeste cu ceva ca ai 8 sau 9 fundite?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-o fi sters vreo intrebare...implicit,si raspunsul tau si funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andradax:

ce faci cu ele?happy

iti dau de mancare? iti tin de cald? ce iti fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt rautacioasalaughing

big grin

vreau doar sa stiu si eu motivul pentru care vrei sa ai atat de multe fundite si nimic mai mult.

repet:nu sunt rautacioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, am inteles:p

eviti raspunsu` vad:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste tuhee hee

si intre timp invata sa si scriihappy