| OanaSiCamAtat a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cate raspunsuri castigatoare trebuie sa am ca sa devin senior? Dau fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site, sa ai 100 de raspunsuri. Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Iti urez succes!

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri şi minim 10 zile de logare/activitate pe site.
Mai multe http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| CautNume a răspuns:

Nu trebuie sa ai raspunsuri castigatoare.
Trebuie sa ai minim 10zile pe site si minim 100 de raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul si cam atat. Iti trebuie 10 zile vechime si 100 postari. Chiar ca atat.

| OanaSiCamAtat explică (pentru anonim_4396):

Cand spui 100 postari te referi la intrebari sau la raspunsuri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Raspunsuri desigur.