| GoGo23g a întrebat:

E bine ca la 87 de raspunsuri 22 castigatoare?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e bine ca faci din chestia cu fundele o competitie...tu stai pe site ca sa ajuti, sau ca sa iei funde?

| Deny1333 a răspuns (pentru Apache):

Întrebare retorică...

| anutza a răspuns:

Da e foarte bine, inseamna ca raspunsurile tale au fost utile. Bravo happy

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna este un punctaj super inseamna ca dai raspunsuri utile celor de pe TPU si le esti de ajutor, dar iti dau sfatul meu nu pune intrebari din acestea si ti`o spun din respect pentru ca cei de la TPU apoi te suspendeaza, dar oricum ff bine punctajul
Felicitari!