| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa ies afara din casa cu PC-ul in brate si sa fug pe drumuri in fata masinilor.Stiti de ce? M-am plictisit pur si simplu.M-am plictisit sa-mi stea gandurile in alta parte si eu sa stau cu ochii ridicati la luna si sa vorbesc cu ea lucruri care n-au legatura cu gandurile mele.Cine vrea sa vina cu mine pe drumuri sa fugim in fata masinilor cu PC-ul in brate?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Se vede ca te-ai plictisit, dude. Esti teroare. Esti pe tot site-ul

| RAY a răspuns:

De ce nu isi iei patul in brate sa privesti masinile din pat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu vreau. Dar fara pc. Plus ca am laptop aici. Pur si simplu sa fugim, de PC.

| Doub a răspuns:

Ioooooo

| Florentina9210 a răspuns:

Stai linistit in casa, cine stie cum din senin te loveste vreo masina.

Tu iti petreci mult timp intr-un compartiment izolat, de ce? Iesi afara la aer, plimba-te prin parc.

Răspuns utilizator avertizat
| 3amthinking a răspuns:

Merg eu cu tine, dar fara PC.
Tinem si noi o discutie serioasa cu Luna, ii mai dam niste sfaturi despre relatia ei distanta cu Soarele.
Macar nu o sa fiu singura ciudata, o s fim ciudati impreuna happy

| Lav1niia a răspuns:

Ești atât de ciudat, îmi place.

| AdiGabiDan14 a răspuns:

Ba,eu zic sa-ti faci un blog ca tot iti place sa postezi incontinuu