| qwerty a întrebat:

A calatorit cineva in ultimele zile cu trenul pe ruta Bucuresti-Constanta sau viceversa? Vreau sa stiu daca mai are intarziere trenul.

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Depinde daca, cu o seara inainte de a calatori tu cu trenul, niste papuasi fura sau nu elementele ce tin de infrastructura feroviara.Deci,daca fura au intarzaiere, daca nu fura nu au intarzaiere.Cum ti-e norocul...

| Delirous a răspuns:

Intarzieri pe aceasta ruta mereu o sa existe.Nu sunt intarzieri prea mari, doar de cca.20 min. Funda?