| кр10 a întrebat:

Ador Marea Britanie doresc sa stiu mai mult despre cultura lor,obiceiur, cum sunt orasele lor ingrijite sau nu orice!(funda)

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Vorbin de UK da,totul e ok prin orase, curate etc. Clima adevarat e nasoala ploua in fiecare zi sau aproape la doua zile, acum cel putin zici ca e primavara. Obiceiuri sunt multe, imi "place" la ei ca beau foarte mult alcool laughing de la stres, serviciu, cel putin femeile laughing. Revelionul mi se pare foarte tare acolo.Multe chestii de vizitat, o gramada de natii, americani, romani, chinezi etc ca doar na e Anglia.Mai multe detalii poti afla pe wikipedia, sau despre invatamantul britanic, pe diferite bloguri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt betivani cu totii. E plin de alte natii: indieni, pakistanezi, chinezi foarte multi. Sunt cam zabalosi... Nu ma omor dupa ei, poate ai alte gusturi.
Clima e nasoala, da, nu-mi place.