| zilog a întrebat:

AJUTOR VA ROG SA IMI RASPUNDETI REPEDE! Cum se pot comanda bilete de tren on-line la CFR dus-intors?

Nu gasesc deloc formularul, cum as putea cumpara bilet si pentru intoarcere ca sa imi faca o reducere de 15 %?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii pe site-ul CFR
http://www.cfrcalatori.ro
Alegi trenul, completezi optiunile dorite si faci plata.

| zilog explică:

Am de cumparat bilete pentru 6 persoane asa ca ma intereseaza si eventual reducerea de grup

| Sophieka a răspuns:

Sincer nu stiu si nu te supara ca intervin...Dar daca nu poti achizitiona online, va puteti prezenta la gara cu vreo 15 minute mai repede, inainte de sosirea trenului si va face acolo reducerea pentru dus-intors 6 persoane.