| AndreeaMaria5628 a întrebat:

Am ales ca in aceasta vara sa imi petrec vacanta la Costinesti. Stie cineva, cateva vile in centru ( nu foarte scumpe)? Si in ce cluburi as putea merge?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand evident White Horse-ul daca apreciezi muzica de calitate. E probabil cel mai misto pub din Romania. Recomand Casa Duca pentru cazare. E chiar pe strada cu White Horse-ul, la cam 200 m de plaja, ultra-central. 3 stele, comfort, preturi foarte mici: undeva la 60-70 de Ron pe persoana pe noapte.