| andreea55648 a întrebat:

Stie cineva cu ce as putea sa imi ocup timpul acum ca a venit vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Iuliana00896 a răspuns:

1.Poti citi
2. Poti sa faci teme daca ai
3. Poti iesi cu prietenii
4. Poti face excursii (mare, munte etc)
5. Poti sa faci ceva creativ
6.Deseneaza, picteaza etc
7.Descopera-ti talentul! Incearca tot felul de talente posibile si imposibile si vezi daca ti se potriveste ceva si te poti apuca de el in perioada verii
8.Intra pe site-urile de socializare
9.Fa-ti un canal de Youtube
10.Asculta muzica
11. Uita-te la vloggeri (Selly, Cristi, Vlad Munteanu, Selly, Anca etc)
12. Fa o petrecere in pijamale cu cele mai bune prietene
13.Fa concursuri cu prietenii (de tipat, de intrecut recordul la ceva)
14.Iesi cu prietenii cu rolele, bicicleta, skaterbord ul
15.Mergi la Mc, KFC, patinoar
16.Cauta provocari si intrebari si fa le cu prietenii
17.Bataie cu apa
18.Verifica-ti conturile vechi sau postarile de pe Facebook de cand erai mai mica
19. Pune cate o poza la contactele tale
20.Incearca sa prepari sau sa faci mancarea ta sau bautura inventata de tine
21.Incearca DIY de pe pinterest daca stii engleza
22.Fii creativa!
23.Construieste ceva
24.Machiaza-te in toate felurile posibile si imposibile
25.Incearca stiluri noi
26.Fa-ti o schimbare de look
27.Te poti uita la tv
28. Uita-te la un film care nu l-ai vazut
29. Apuca-te de un serial
30.Stai cat de mult timp poti treaza si sa nu dormi nici ziua nici noaptea (record cu conometru)
Sunt multe lucruri pe care le poti face toata vara dar fi creativa si mai inventeaza tot felul de chestii care nu le-ai incercat. Sper ca ti-am facut cateva idei si sper sa imi dai funda! Puupp