| Machetuțaa a întrebat:

Heii, mai cateva luni si vine vara! Si am de ales unde sa imi petrec vacanta..Si nu e chiar deloc placut. Am de ales intre : a pleca la tara si a-mi vedea cei mai buni prieteni+ prietenul *ii vad doar de 2-3 ori pe an), a pleca la mare cu niste prieteni la Costinesti in tabara (la mare merg o data la 2-3 ani big grin), sau a ramane in localitate pentru ca vin 2 din prietenele mele cele mai bune din Germania si nu le-am vazut de 2 ani..Sunt chiar intr-o mare dilema..si nu stiu ce sa fac..toti imi zis sa fac ce " imi pofteste inima".Dar inima mea nu stie unde sa se imparta, pentru ca toti sunt importanti!. Ajutoor puppy dog eyes Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pisicutzaaaa a răspuns:

Pai...in IUNIE mergi la tara, in IULIE mergi in tabara, in AUGUST ramai cu prietenele tale(daca se poate daca nu pai): e o dilema foarte mare, trebuie sa faci ceva sa ii imparti pe toti sad Dar dupa parerea mea cea mai importanta aleere e sa ramai in localitatee sa iti vezi prietenele pentru ca ele ce vor spune? "vin si eu din an in pasti si ea pleaca" si poate daca renunti la a merge la mare eu cred ca te vei distra mult mai bine cu pr. tale decat la mare si cu prietenul tau nu stiu ce sa zic. poate reusesti sa il chemi pe el la tine ca totusi.e baiat. Sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Eu zic sa ramai

| mentholinks a răspuns:

Vara-i lunga. planuieste astfel incat sa le faci pe toate iar daca se suprapun te mai gandesti tu.

| facepalmlol a răspuns:

Alege o saptamana in care sa va intalniti toti.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Eu... daca as fi in locul tau as pleca.

| Emma18 a răspuns:

Pai...ai putea sa mergi la mare si sa-ti inviti si iubitul si celelalte prietene ale tale (daca se poate), ai timp sa vorbesti cu toti la telefon pana atunci si va sfatuiti voi.