| needcolors a întrebat:

As vrea sa merg în vara la Gura Portiţei. A fost cineva la cort acolo? Am auzit ca poţi monta cortul dincolo de gard şi sa ai acces gratis la grupul sanitar. Este fain la Gura Portiţei? N-am fost niciodată. Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

La Gura Portitei sti ca se ajunge numai cu rapida sau mai este un vaporas masina ramane in port dar nu am vazut pe nimeni cu cortul in ultimii 4 ani au si niste casute cu grup sanitar la comun afara de frumos este extrem de frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos, dar restul informatiilor mele dateaza de vreo 15 ani, asa ca nu cred ca-ti folosesc (atunci am fost cu cortul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt portitar de mai bine de 6 ani. vara trecuta asa era.cum zici tu ( cort dupa gard si gratis la bude si dus) e foarte frumos la portita.si e frumos la cortwinking