| ChiukiuHamsler a întrebat:

As vrea sa vizitez Italia luna viitoare, dar n-am nici o idee ce site este cel mai bun pentru a cumpara bilet de avion sa ajung in Bologna, daca ma puteti ajuta, mi-ar fi foarte de folos.

3 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Folosesti un site care iti arata toate zbourile intre cele doua orase care te intereseaza pe tine, apoi te duci pe site ul companiei pe care ai aleso si cumperi de acolo biletul.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Eu ma folosesc direct de Wizz. Preturi ok nu cum se vorbeste ca sunt cei mai scumpi si e foarte simplu. Check in online rapid cu cateva ore sau zile inainte de plecare si aia e