| govietnam a întrebat:

Ați folosit cineva https://www.hotels-in-vietnam.com/vietnam/vietnam-visa.h tml pentru a obține viză online pentru Vietnam?

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Parerea mea e ca e fake, cum sa iti obtii asa usor viza intr-o tara.Platesti si apoi ce? Iti da chitanta sau ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DrGoogle):

- Please print the approval letter.

- Bring at least 2 photos of passport regulation size.

Receive your visa at the visa desk of the arrival airport for Vietnam Visa on Arrival.

Or receive your visa at Embassy or Consulate in your country for Vietnam Visa Approval Code