| 0728274 a întrebat:

Ati fost la Sol Nessebar palace din nessebar? Daca da, cum e? Nu vreau site-uri, vreau parerea voastra.

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Ai aici cateva impresii de la hotelul Sol Nessebar Palace : http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=sol-nessebar-palace--nessebar&id=1040

| 0728274 explică (pentru AlinaOneDirection):

Nu iti pot da funda, doresc parerea voastra. am citit si comentariile acestea.

| AlinaOneDirection a răspuns (pentru 0728274):

Bună! Eu ti-am dat acel link pentru a te ajuta. Nu iti pot da părerea mea din moment de cu am fost acolo.