| lovegame99 a întrebat:

Oare ce sar fi intamplat pe acest site daca nu ar fi existat fundele? vreau si eu parerea voastra

9 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Nu s-ar mai panica/milogii utilizatorii sa primeasca funda.Inteleg dupa ce iti scrii parerea pui "Funda?" intrebi pur si simplu dar vad la altii cum se milogesc gen "Funda?crying te rooog crying". Altii sunt si nedrepti, adica utilizatorul x se chinuie sa iti filozofeze raspunsul sa intelegi mai bine iar y se gaseste sa ii dea funda lui z caruia nu i-a luat mai mult de 2 secunde sa-ti scrie.

| mona a răspuns:

Nu ar mai fi asa multi utilizatori disperati

| AlysaAly a răspuns:

Nimeni nu ar mai cere funda cand raspund la o intrebare.

| HISTORY_5103 a răspuns:

Ar disparea handicapatii.

| Gorillaz a răspuns:

Eu zic ca oricum nici aceste funde nu te ajuta la nimic, ce, se mananca? laughing dar oricum vad si asa disperati dupa funde, si ii vad pe unii care dau raspunsuri frumoase si la sfarsit intreaba de funda imi fac niste nervi si le dau vot stupid, pur si simplu ma enerveaza, adica in ce scopi ajuti o persoana? pentru rasplata? rasplata e ca ai ajutat o si te simti mai bine... funda? rolling on the floor ( glumesc )

| zob79 a răspuns:

Ar fi disparut multi cretini care raspund doar pentru a vina funde

| lovegame99 explică:

Multumesc de pareri.Foarte bune raspunsuri, dar cel mai bun raspuns la spus Barbiie95. Oricum multumesc de pareri.

| myhaela13 a răspuns:

Nu sar mai da funda

| AnonimEsteEu a răspuns:

Daca nu ar fi fundenu cred ca sar mai raspunde.In unele cazuri sar raspunde dar gresit.Asa ca daca sunt fundele sunt mai multe raspunsuri mute si bune, deoarece avem si cei care intreaba si cei care raspund de castigat.