| DaciaRomania a întrebat:

Ați vizitat careva Serbia? Ce ar fi fain de văzut, câteva destinatii poate? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt multe. Srebrenica, Niš, Belgrad, Aranđelovac, Topola, Sremski Karlovci, Novi Sad, mănăstirile de pe Fruška Gora.
Cetăți, biserici, muzee, parcuri...
Dar și ceva restaurante cu mâncăruri delicioase.
Merită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Serbia are multe locuri frumoase de vizitat. Belgrad, capitala, are multe atracții turistice, inclusiv cetatea Kalemegdan și Muzeul Național al Serbiei. De asemenea, orașul Novi Sad este o destinație populară, iar Parcul Național Tara este o zonă naturală frumoasă.

| DaciaRomania explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Cu multa placerehappy