| NicoletaNico a întrebat:

Aș dori și eu un obiectiv turistic pentru mini-vacanța de 1 mai. Să nu fie prea departe ( sunt din Galați ). Ce îmi recomandați? Repede! Dau FUNA!

3 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

Du-te la Lepsa. Sunt niste peisaje superbe si te si poti distra.

| NicoletaNico explică:

Da, e o idee foarte buna, insa am fost de nenumarate ori acolo! As vrea sa vizitez si alt ceva! Dar, oricum mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea Letea. Superb, gasesti gazda la localnici, drum frumos cu vaporasul, si nici nu sunt tantari in Mai.