| Lalala001 a întrebat:

Bună!
Am achiziţionat un bilet de avion dus-întors pentru o lună, cu date specifice. Azi am ajuns în locaţia respectivă, însă mi-am dat seama că nu vreau să petrec atâta timp aici. Există şansa să pot schimba data de întoarcere de pe bilet?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred că da, dar va trebui să achiți diferența (la prețul călătoriei de întoarcere din ziua pe care o vei programa pentru întoarcere).
Ia legătura cu compania respectiva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contra unor taxe probabil ca poti

| PurpleStardust a răspuns:

Dacă e companie low cost, puțin probabil, va fi mai rentabil sa îti iei un bilet nou. Verifică politica lor pe site sau sună la serviciul clientelă și ei îti vor oferi toata informația necesară. Nu lăsa pe ultima sută de metri.