| Rux2000 a întrebat:

Bună ziua. Am o nelămurire... Dacă îmi cumpăr bilet dus-intors dar între timp îmi expira buletinul și-l schimb, are vreo problema la intoarcere? Precizez ca o sa am același nume, domiciliu etc se schimba doar numărul de serie.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema daca iti preschimbi cartea de identitate, in cazul tau se schimba numai seria si numarul actului, elementele tale de identificare sunt aceleasi.

1 răspuns:
| Rux2000 explică:

Nu ca as fi obligata sa ma explic dar fac o excepție pentru cei ca tine... Am plecat din România vârsta de 5 ani, tot ce am învățat în legătură cu gramatica română a fost ocazional de la părinți, având în vedere ca nu vorbesc și nu scriu românește în 85% din zi, scriu și ma exprim mai bine decât unii. Sper ca ai sufletul inpacat acum laughing))))))))