| Mălăelea_Adelyna_1994 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, cine stie cum este vremea in luna octombrie mai exact 09-16 pentru o vacanta in Grecia Zakynthos cautand soare si vreme buna. Astept parerile voastre. Nu am cum sa plec pana in octombrie si as vrea totusi sa nu pierd anul asta fara sa merg undeva dar as vrea mare soare caldura. Multumesc.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca sa stii ca vara in Grecia tine din luna Mai pana in octombrie, in aceste momente te poti bucura de soare si caldura.