| Vavsvoomvoom a întrebat:

BUNĂ! aş vrea să mă mut intr-un oraş mic poate chiar comună. Un oraş de munte, să am şi un lac aproape pentru că ador sporturile de apă. Însă vreau să aud părerile voastre. Eu sunt din timişoara. Şi vad că toţi cei care au crescut în oraşe mici fug de acolo. Sunt free lancer câştig bani on-line, nu mă interesează dacă sunt limitate opţiunile de job. Ideea e că vreau să fie un liceu acolo ca să nu îmi pun copilul pe navetă. Vă rog să îmi spuneţi care oraş e mai ok, şi unde sunt mai puţini ţigani? Personal ador, Câmpina, Turda, Bistriţa, am vazut pize din Piatră Neamţ şi arată supr. Alba Iulia,. Care e cel mai bun. Îmi place şi Orşova dar din care am înţeles e mult anturaj rău. Aş prefera o comună în, din nou, nu vreau să imipun copilu să facă naveta pentru Liceu. Dacă ar fi după mine aş cunoara un plat lângă lacul colibiţa, ador partea acea. Şi nu m-ar interesa oraş, societatea lume...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe langa Cluj exista lacul Tarnita... si o groaza de orase si orasele

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Colibița, lângă Bistrița, cu un lac superb.
Cinciș, lângă Hunedoara - la fel.

Răspuns utilizator avertizat