| cutzu35 a întrebat:

Buna dimineata! stiu ca suna stupid dar as vrea si eu sa stiu ce imi pot lua intr-o excursie de o zi? dar sa fie ceva amuzant
Cel mai traznit lucru = funda!

Răspuns Câştigător
| Marijuana187 a răspuns:

Drogurilaughing
Tigarilaughing)
Energizant
Bere
Somnifere[in caz ca nu poti dormi]
Muste
Perna care face partz

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Lenjeria intima pe dos ca sa nu te deoache nimeni!

| DanuTzCarbon a răspuns:

Iti ei si tu o bananahee hee iei un pate de porc daca nu ai sa gasesti in padure, paine feliata tip hamburger, bineinteles ia-ti vreo 2 cornuri da ai grija ce faci cu ele, niste castraveti cu rosii si faci un sandwich, eventual si cred ca e cel mai bine te duci la un magazin si iti ei o Pizza ca ai aproape tot ce ai luat in bucata intruna la un pret avantajoswinking

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Mancare
gratar :X
o minge
un cort(doar nu poti sa stai de dimineata pana seara afara)
daca e zapada sania
telefonul
aparatul foto sa iti faci poze
o caciula in caz ca e frig
fular
manusi

si cam atat