| cristim24 a întrebat:

Buna dimineata tuturor.
Dupa un week-end torid si o pauza pe TPU de aproape 3 luni, revin sa multumesc tuturor celor care mi-au scris, cerut prietenia sau mi-au vizitat blogul.
Am fost ocupat cu diverse activitati de sezon, am mai descoperit locuri noi, oameni noi, prieteni vechi, am facut excursii.
Nu ma grabesc sa-mi impartasesc experientele traite sau locurile vizitate, insa, daca sunt amatori, pot sa le trimit cateva poze si informatii.
Deci, celor impatimiti de munte, excursii pe jos sau cu ATV-ul, mountain bike si, de ce nu, excursionistilor cu patura, le voi raspunde cu placere.

Astept mesajele voastre pentru a face schimb de poze si impresii.

Bafta tuturor!

1 răspuns:
| vyutsuu a răspuns:

Da as vrea eu.dar te rog poti sa-mi dai funda?