| DianeTymbo a întrebat:

Buna eu am facut cu prietenele un fel de top al celor mai tari tipi de la Holliwood.Prietenele mele l-au pus pe Justin Bieber pe primul loc dar eu nu sunr#t de-acor eu l-as pune pe Adam Lambert stiu ca e Gay dar e dragut

12 răspunsuri:
| rainbowstrings a răspuns:

Aha. Și care e întrebarea ta? Sincer, eu v-aș pune pe voi în topul celor mai neinteligente persoane de pe Terra happy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Fiecare cu parerile lui.nici mie nu-mi place justin. Dar nu m-am apucat sa urlu prin scoala ca il urasc(nici nu situ din ce motiv.Stiu doar ca nu il suport.)Adam e dragut sunt de-acord dar cred ca nu te-ai certat cu prietenele din cauza top-ului pe care l-ati facut? Dupa cum am spus fiecare cu parerile lui si daca tie iti place Adam ramai cu idea aceasta si nu te certa cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu al bag pe jastin biber

Răspuns utilizator avertizat
| HaNeul a răspuns:

Sunt de acord cu tine.chiar daca e gay Adam Lambert e dragut.:X

| iuliloveadamlambert a răspuns:

Eu nu l-as pune pe jb pe primul loc...
de ce? voce n-are si se crede si mj ca toate proastele il plac(fara jignire pentru pretenele talebig grin)
adam merita e attat de talentat si dragutz.si un gay asa simpatik:X:X

| iuliloveadamlambert a răspuns:

Si sunt total de acord cu alexa9
adam rocks the world
bine...mama il iubeste pe adam lambert
si pe tata il streseaza faptul cai gaylaughing...dar ii zice adamitzastraight facelaughing

| LovingAdam a răspuns:

Eu nici moarta nu il las pe justin bieber pe primul loc 1 nu are talent 2 se crede idolul tuturor adolescentelor si 3 nu mi se pare asa de frunmos cum il vede toata lumea. deci parerea mea e ca Adam e pe primul loc :*

| summergirl25 a răspuns:

Parerea mea este ca Justin Bieber e pe primul loc dar, si Adam e dragut. Oricum, fiecare cu parerile lor!

| SmartLie a răspuns:

Parerea mea este ca Justin Bieber e mai dragut decat Adam Lambert. Si sunt cativa care zic ca nu are voce dar nu e adevarat, incercati voi sa cantati ca el. Eu cred ca sunteti invidiosi ca nu sunteti in locul lui rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappylaughing

| robertadenisaroberta a răspuns:

Adam e gay, dar asta nu inseamne ca nu trebuie sa iti placa.Fiecare cu parerea lui.Si eu l-as alege pe Adam...

| CapacPesteCap a răspuns:

Mai gay decat Justin nu e nimeni