| elenaeli a întrebat:

Funda.Care alegeti Justin Bieber sau Adam Lambert?

Răspuns Câştigător
| eleni24 a răspuns:

Justin Bieber, normal. apropo stiati ca Justin Bieber a castigat premiul de cantaretul anului

27 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Niciunul

| Static a răspuns:

Hmm, Justin a fost idolul meu, dar am observat ca a devenit ingamfat dar n-am nimic cu el e frumos si are o voce cool, dar eu il iubesc pe Adam sunt cred fana lui nr 1 love struck din Romania, si da Aam, pe el il alegwinking

| Pau a răspuns:

Justin Bieber
Nu prea imi place Adam Lamberthee hee

| Artemisia a răspuns:

Sorry Justine, dar e Adam e mai hot dupa parerea mea.
Adam are melodii mult mai bune decat a lui Justin.
Justin Baby si Love me, alceva nu mai auzim, deja devine enervant.
Justin nu poate si nici nu va putea sa cante ca Adam.
Adam este hot.
Nu imi pasa de cea ce face, important este cum canta.

Răspuns utilizator avertizat
| AndaAndore a răspuns:

Adam Lambert.
Justin Bieber e prea plin de el :-&
WTF! e un copilash cu multe fite!

| xFaith a răspuns:

Adam lambret

| sweettyyyy a răspuns:

Imi plac ambii... Dar cam ma deranjeaza ca Adam este gay`!
Oricum ascult in kontinuare cintecele lui`!
Dar cel mai tare sunt atrasa de Justin Bieber!
E cel mai cool baiat`!
Asha ca al aleg pe Jb`!

| Fantasy a răspuns:

Dc se tot fac comparatii intre astia doi pe site-u asta?straight face ce au astia 2 in comun?laughing) mie imi plac aman2 thinking da mai mult adam (imi place mai mult la aspect decat bieber)

| Raresik a răspuns:

Justin Bieber

| GeOrGyGyO a răspuns:

Justin bieber normal adam lambert este gay

| selly000 a răspuns:

Adam Lambert, normal.Are o voce superba, e dragut. Justin Bieber, bleahhhhhhhh...E doar un copilas rasfatat(apropo nu-mi pasa ca a castigat premiul de cantaretul anului)Oricum Adam e muuuuuuuuuult mai talentat si mai dragut decat Justin!

| Lexya_8812 a răspuns:

Juustin normal :X:X

| Corbii a răspuns:

Justin day dreaming

| nitrog a răspuns:

Adam lambert pentru atitudinea, coafura si vocea sa minunata i mean lol justin bieber este un purice pe langa adam
P. S.:Justin Bieber pute

Răspuns utilizator avertizat
| nitrog a răspuns:

N-am inteles de ce oamenii il judeca pe adam doar pentru. ca e gay si ke daca important e faptul ca el canta mult mai bine decat ingamfatul ala mic sa stiti ca pe adam nu l-a lovit nimeni cu un pantof in cap si apropo ma doare undeva ca a castigat cantaretul anului sau alt premiu adam rupe topu!laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii aleg pe aman2, dar asta doar in cazul in care ar fi muti...

Daca vrei vreo informatie despre dota(eroi, iteme, comenzi, moduri, etc.) sau vrei hack, atunci intra pe http://joaca-dota.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca justin canta bine... dar il aleg pe adam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam lambert

| LovingAdam a răspuns:

Adam lambret love struck:Xday dreaming

| TrueColors a răspuns:

Adam Lambert!

| Andrew28 a răspuns:

Pe bune eu aleg pe justin bieber, doara o castigat premiul de cel mai tare videoclip, si cant super

| RoxXyKidxD a răspuns:

Justin Bieber LOOL...cine ar alege pe terminatul ala de Lambert... Elenusca laughing

| veverik a răspuns:

Adam Lambert :X