| TraficantaDeNutella a întrebat:

Buna happy Eu si parintii vrem sa mergem vara asta intr-o tara straina fiindca eu nu am mai fost pana acum. Mama s-a gandit la Turcia in Antalia si tata s-a gandit sa mergem in Roma. Pana la urma ne-am razgandit sa mergem in amandoua. Ce agentii de turism stiti? Nu vrem sa dam pe persoana in Antalia 600-700 de euro si in Italia la fel

5 răspunsuri:
| AndRa003L a răspuns:

Http://www.kusadasi.ro/
http://www.filadelfiaturism.ro/

nu stiu daca te ajuta, dar tot e ceva

| AndRa003L a răspuns:

Http://www.filadelfiaturism.ro/oferte-Antalya/17/oferte-1.html

imi pare rau sa-ti spun, dar in Italia un hotel ajunge cam 250 Euro/persoana

| tarik44 a răspuns:

Italia, Turcia. Tari scumpe si uneori de rahat. Poti vizite si tari mai necunoscute, dar frumoase.
de ex: Albania, Bosnia Hertegovina, Croatia, Cehia Chiar Serbia...

Sunt tari unele dintre ele mult mai frumoase ca Italia si Turcia. Crede-ma si eu ziceam la fel ca tine inainte.

| rafaell a răspuns:

laughing Scumpeee amandoua mai bine tunisia creta dai un ban dar e mai frumos si mai multe de vizitat

| Rooxanaaa a răspuns:

Eu am fost cu agentia de turism Europa Trevel, o saptamana intreaga si am vizitat 5 tari. Pretul in care a fost inclus transportul, micul dejun foarte incarcat si cazarea luxoasa 275 de euro. Este o agentie minunata si ti-o recomand cu toata increderea. Eu am vizitat atunci Ungaria, Cehia, Slovacia, Austria. In Austria si Cehia a fost cel mai frumos, merita vizitat. In afara de aceasta excursie cu agentia Europa Trevel ma mers pe cont propriu cu parintii si am vizitat toate tarile europene, toate tarile aveau ceva special. :d Distractie placuta si succes.