| Marius0001 a întrebat:

Buna, incepand cu 1 septembrie o sa am o saptamana concediu si vreau sa merg undeva in Romania unde ma pot relaxa, daca este cazul si sa vizitez ceva.

Inintial ma gandisem sa merg la Lacul Colibita, mai merg impreuna cu 2 persoane la fel de nehotarate.

Cred ca ar trebui sa mentionez si ca nici unul din noi nu detine permis de conducere deci odata ajunsi la destinatie probabil ne va fi foarte greu sa ne deplasam in alte locuri apropiate de acesta.

Ce locatii imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara permis si masina nu ai ce face 1 sapt la Colibita. Valea Prahovei e cea mai accesibila fara masina. Sau litoralul.

| Atfas a răspuns:

Baile Felix, statiunea este frumoasa si puteti vizita si Oradea.

| mihai69 a răspuns:

Bran, Poiana Brașov, Sovata, Herculane, Băile Felix / 1 Mai etc.

| wpetterssone a răspuns:

Rășinari, o localitate aflată lângă Sibiu sau Poiana Brașov, cartier în apropiere de Brașov.