| sanboss a întrebat:

Salutare oameni buni, vreau sa merg impreuna cu sotia si cei 2 copilasi in concediu 1 saptamana sau 2 in luna august. Suntem din jud Timis si nu vrem sa ne deplasam prea departe. Astept recomandarile voastre.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Din Timiș aveți câteva opțiuni interesante.
Eu aș alege Serbia. Am petrecut la Aradjelovac un concediu super.
Dar și spre Oradea ar fi ok (Felix / 1 Mai).
Nici Ungaria nu ar fi de neglijat (Hajdusobo... s-o ia naiba de limbă și de nume de localități).

| Akavalashia a răspuns:

Salut, caută La Rulote județul Bihor, e o experiența super La suncuius, de la vizitat peșteri la rafting pe cris tot felul de activități. E o varianta și țara hategului, retezat, o pensiune, Tabăra Brădățel ofera cazare pentru familii la preț ok dacă nu sunt activități in perioada aia. Muntele mic alta varianta, sunt cazări pe munte. Lângă Petroșani, stațiunea Parâng, Zona hotel Rusu, sau straja. Spor la găsit cea mai buna variantahappy și noi suntem din timis și am avut întrebarea asta. Acum vrem sa ajungem la Budapesta

| sanboss explică (pentru Akavalashia):

Noi voiam sa mergem in august in Spania, dar la cat is biletele de scumpe nu merita. Budapesta unde mergeti?

| Akavalashia a răspuns (pentru sanboss):

In Budapesta Centru. Nu am vazut o asa ca vom incepe cu locurile turistice