| dianaaaaa01 a întrebat:

Bună! Încerc să caut o cazare (de preferat apartament) în București care sabaccepte card de vacanță. Singurele site uri pe care le găsesc e Booking și travelminit,însă Booking nu prea acceptă vouchere, iar pe Travelminit îs extrem de scumpe și nici nu arată prea bine. Îmi puteți recomand ceva, poate chiar o cazare?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In Bucuresti sunt scumpe cazările sau chiriile, incearca daca ai o prietenă sau un prieten in Bucuresti care are apartament si vrea sa te cazeze îi dai lui /ei acele vuchere si te intelegi cu el cît timp vei sta.

| adryang78 a răspuns:

Turistinfo.ro
Este un site care nu intermediază, ci doar afișează diverse oferte. Discuți direct cu proprietarul, fără alte comisioane.

| Beavis a răspuns:

Pe voucher, când l-ai primit, scrie pe ce site găsești ofertele...

foarte slabe șanse să găsești pe booking.com.