| plasmaticus a întrebat:

Buna la toti,

Stiti unde s-ar putea face niste excursii de o zi - doua zile la o distanta de pana in 200 de km de Bucuresti, unde sa fie gasite niste cazari de pana in 120-150 lei pe camera pentru doua persoane?
Poate fi si la distante de 80, 100, 160 de km de Bucuresti, ideea e sa nu se mearga mult, fireste deplasarea cu masina mica.
Ar ajuta nume de localitate, telefon, numele gazdei, nu neaparat toate trei aceste elemente.
Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai valea prahovei / Brasov/ bran moeciu la 100 km de Bucuresti... si sute de site uri cu cazari

| nugasescusernameliber a răspuns:

Incearca pe booking. Cauta o localitate de pe langa Bucuresti, scrie acolo numele localitatii si perioada, aranjeaza-ti preturi mici primele si gasesti exact conditii, date contact, etc.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Uite un exemplu, cazare la predeal si cu 100 lei http://www.booking.com/......ts.ro.html

| plasmaticus explică:

As adauga ca de booking si alte siteuri stiu si eu, sunt un om al netului si al calculatorului mai mult decat ar trebui, dar... voiam sa aflu de acele cazari la care ati fost si care v-au placut. Pe siteuri nu toate gazdele sunt prezente.
Multumesc