| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Ce pensiuni sunt în Hunedoara aproape de Cascada Clocota, Gradina di Zoe, Mormântul lui Arsenie Boca, Castelul Corvinilor și Peștera Bolii?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Gasesti pe google maps.Setezi o locatie turistica si pensiunile, restaurantele etc.vor aparea si ele pe harta.In partea de sus gasesti indicatii orientare si poti alege inclusiv sa vezi cat dureaza drumul pe jos, cu masina, bus si altele.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Obiectivele enumerate sunt foarte dispersate, va trebui să găsești mai multe cazări.

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Cauta pe google