| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Eu vreau sa plac dintr-o tara straina in luna Februarie. Pot cumpara un bilet de avion de pe un site romanesc sau neaparat trebuie sa cumpar biletul din tara respectiva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu de unde ai scos idea asta.
Biletele de avion se cumpara online si este absolut irelevant de unde il cumperi.
Daca esti in Spania spre exemplu si vrei sa zbori cu Tarom logic ca vei cumpara de pe site ul Tarom nu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il cumperi de absolut unde vrei tu

| Anonimus1358 a răspuns (pentru suntserios):

Ma tem ca daca nu pot pleca daca imi iau bilet din Romania

| Ensiferum a răspuns:

Incearca cu flyscanner.ro e cel mai bun motor de cautare zboruri, e simplu si iti gaseste cele mai ieftine zboruri.

| Anonimus1358 a răspuns (pentru suntserios):

Eu am gasit pe esky si as vrea sa zbor cu wizz air

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonimus1358):

Irelevant de unde cumperi biletul de avion

| Alexand3ru1 a răspuns:

Il poti cumpara de pe orice site al companiilor aeriene care au zboruri de pe aeroportul de destinatie.
Din aeroportul cel mai apropiat.
Ryanair
Wizz Air
Blue Air