| Kittiulia a întrebat:

TPUhappy
eu as dori sa ma duc in a doua zi de pasti undeva la o padure dar nu stiu unde ca sigur va fi foarte aglumerat mai ales la cernica acolo am fost ac cateva zile si nu aveai loc unde sa a-ti parchiezi masina asa ca ne-am intors dau funda+vot la cea mai buna padure si aproape... aaa apropo eu stau in judetul ilfov deci sa nu imi dati va rog in buftea rolling on the floor) mersi mult

1 răspuns:
| trăncănici a răspuns:

Încearcă Snagov.Sau în spaţiile de camping.Trebuie să pleci cu noaptea în cap, că s-au înmulţit maşinile. Distracţie plăcută.Să papi 10 mititei şi pentru mine!